Kinga Buczek

Psychodietetyk, promotor zdrowia, naturoterapeuta, hipnoterapeuta.
Członek warszawskiego Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów, autorka książek i artykułów prasowych oraz bloga (www.kingabuczek.pl).

Prowadzi poradnictwo w zakresie profilaktyki i wspierania leczenia chorób cywilizacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem chorób pasożytniczych, nowotworowych oraz autyzmu, a także wszelkich zaburzeń trawienia, przyswajania, detoksykacji oraz ich następstw.

W swojej pracy stawia na połączenie tradycji z nowoczesnością. Do analizy składu ciała i obecności patogenów (wirusów, bakterii, grzybów, pasożytów) wykorzystuje urządzenia działające na zasadzie biorezonansu. W terapii uwzględnia natomiast klasyczne metody odbudowy ciała (z wykorzystaniem diety, ziół, suplementacji, ćwiczeń fizycznych) oraz regulacji emocji (uświadomienie sobie emocjonalnego podłoża choroby jest kluczem do wyeliminowania bodźca zapalnego problemów zdrowotnych), a także dzielenia się odkrywaną na nowo wiedzą w zakresie zapomnianego i lekceważonego prawa wzajemnego powiązania człowieka ze światem natury.

Szukając kontaktu z żywą przyrodą, odnajdujemy w niej radość życia.

Terapie naturalne rozumie jako sztukę łączenia różnych metod terapeutycznych w celu poprawy jakości życia.

Pasjonatka ziołolecznictwa, homeopatii, medycyny chińskiej, medycyny ajurwedyjskiej, bioenergoterapii, hipnoterapii oraz wszelkich innych metod pozwalających poznać zaburzenia homeostazy organizmu już w zarodku, skutecznie je wyeliminować i tak pokierować dalszym swoim postępowaniem, aby móc czerpać z życia jak najwięcej radości.

Prywatnie mama dwójki dzieci.

tel.: 661724553

kontakt@kingabuczek.pl

www.kingabuczek.pl