Sklep ze zdrową żywnością – najzdrowsze.pl  powstał z pomysłu, aby wszyscy zaczęli wymieniać zdrowie na lepsze!

Od wieków nasi przodkowie wiedzieli że najważniejszą i zarazem bezcenną wartością dla człowieka jest jego zdrowie. Najlepszą ochroną zdrowia jest naturalna profilaktyka oraz prawidłowy sposób odżywiania i życia. Z naszej pasji do zdrowej żywności zrodził się projekt najzdrowsze.pl. Rozwijamy naszą współpracę z ośrodkami naukowymi i instytutami badawczymi by w sposób wiarygodny ocenić wpływ naturalnych produktów obecnych na rynku na zdrowie człowieka. Nasz sklep internetowy ma być miejscem, w którym wszyscy klienci znajdą niezbędne, w pełni naturalne oraz zdrowe produkty żywnościowe oraz kosmetyki. Chcemy być pomocni w ocenie ich prawdziwych właściwości.

Nie jesteśmy sklepowymi teoretykami ale praktykami odwiedzającymi ziołowe plantacje w najdalszych zakątkach Polski i świata. Często najpierw sprawdzamy i pomagamy sobie, by w sposób wiarygodny wynik testu móc przedstawić i pomóc innym. Dużą część sprzedawanych przez nas produktów stanowi seria herbat smakowych tworzonych w naszej naturalnej zielarni Turowski Młyn. Czerpiemy z dawnych tradycji lecznictwa znanych mieszkańcom mazurskich wiosek i znających stare, polskie określenie „zdrowy i silny jak tur”. W poszukiwaniu właściwości prozdrowotnych ziół inspiruje nas przeszłość i współczesne osiągnięcia medycyny, farmacji oraz kosmetologii naturalnej.
Nasze czyste surowce są w 100% pochodzenia naturalnego, z naszej uprawy lub z innych sprawdzonych, wiarygodnych źródeł. Staramy się naszym klientom dać indywidualny skład typu premium, którego nigdzie indziej nie może kupić. Poszukujemy innowacyjnych metod produkcji i składu mieszanek ziół oraz surowców mineralnych. Naszą pasją jest odkrycie na nowo zapomnianych zastosowań ziół z kultury mazurskiej i z dalekich kultur egzotycznych. W naszej sielskiej, pełnej natury i ekologicznej czystości okolicy od ponad 600 lat działał na krystalicznym zdroju młyn wodny i znane były tradycje zielarskie oraz funkcjonował wiejski sklep kolonialny.

W naszym starannie wyselekcjonowanym asortymencie znajdują się różnorakie, naturalne herbaty ziołowe, które można zaparzać do posiłków lub pić przed snem. Ofertę zielarską uzupełniają ekstrakty, nalewki oraz mieszanki ziołowe. Jeżeli chodzi o zdrową żywność, proponujemy Państwu zróżnicowane i bardzo odżywcze ekstrakty roślinne, koktajle oczyszczające oraz produkty z typu superfoods.

 

Nasza oferta to nie tylko produkty żywieniowe, ale również naturalne kosmetyki. Oferujemy wiele rodzajów kremów, maści, toników, żeli oraz olejków kosmetycznych, z których wszystkie powstają z najwyższej jakości naturalnych składników. O zdrowie należy dbać nie tylko przez właściwą dietę, ale także odpowiednią, regularną pielęgnację ciała. Zapraszamy do wypróbowania naszych produktów. Nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby oferta sklepu najzdrowsze.pl była atrakcyjna oraz oparta na sprawdzonych i skutecznych produktach pochodzących prosto z natury.

 

„Szlachetne zdrowie, Nikt się nie dowie, Jako smakujesz, Aż się zepsujesz…”